Zničí tě nebezpečné známosti.

25. listopadu 2013 v 20:54 | Skinny Bitch°° |  Dny hubnutí a výsledky
44 den / 8. den s Cassey Ho


I serve my head up on a plate.
It's only comfort, calling late.
Cuz there's nothing else to do,
Every me and every you.
Every me and every you.
Asi bych měla začít článek s tím, že se vám všem omlouvám zlatíčka.
Vím, že jsem slibovala obíhat asi před týdnem, ale jak se ukázalo tak ten týden byl asi nejhorší.
Nakonec ale jsem se k tomu dostala (a jestli ne, tak dřív nebo později napíšu i k tobě)

Dnes jsem vám chtěla vyprávět o tom workout plánu na měsíc od Cassey Ho.
Myslela jsem si že na to nemám, že mě nervy a hlavně moje tělo zklame, ale nakonec to nebylo tan strašné. Abych ale řekla popravdě, tak den jsem vynechala ale hned druhý jsem to všechno dohnala. Už po týdnu cítim svaly, ne že bych nějak radikálně zhubla ale ty cvičení maji opravdu nějaký učinek. Naschvál se nevážím, nechci si zkazit totiž překvapení. Ale jestli nezhubnu ani kilo, nebo dokonce přiberu (s tou svalovou hmotou je to dost možné) tak se opravdu naštvanu. Je to asi smutné a dokonce i pro některé stupidní ale ty čísilka na váze, pro mě maji opravdu význám.
Taky mi neuvěřitelně chybí nikotin. Dnes s T. jsme zjistily, že když se složíme tak budeme mít akorát na Black Devil, bez kterých jsme dokázali přežit okola dvou let (pořád nechápu jak jsme to dali). Když už jsme poslali našeho tajného agenta, dejme tomu Madd, tak se zjistilo že Black Devilky nemaji. Takže celou odpolednu naše tělo muselo se spokojit s obyčejnou kusovkou. Zítra ale tam jdeme zas, prej jim přivezou novou zásilku stříbrných Black Devilek, mňam.
Zrovna nedávno jsem viděla užasný film, natočený podle knihy Choderlose de Laclose - Nebezpečné známosti. Tento román byl víc jak deset krát zfilmován. Jako první jsem viděla verzi z roku 2012, natočená Číňany (Dangerous Liaisons), druhou jsem viděla od američanu, kteří knihu ztvárnily v roce 1999 (Cruel Intentions). Abych řekla pravdu, příběh je užásný, možná trochu dramatický a místy až nereálný ale má to své kouzlo. Berme ohled na to, že kniha byla napsána v 18. století.
Tady máte zkrácený popis filmu:

Kathryn a Sebastian jsou dva bohatí zhýčkaní teenageři z té nejluxusnější části Manhattanu. A také papíroví sourozenci. Sebastian poznal všechny krásné dívky z Manhattanu a také Kathryn je na svůj věk neskutečně zhýralá. O to víc ji rozzuří, když dostane kopačky od svého přítele, který vyměnil její rafinovaný půvab za panenskou nevinnost naivní Cecile. Kathryn proto s bratříčkem uzavře ďábelskou a náležitě pomstychtivou sázku. Pokud playboy Sebastian připraví Cecile o panenství a navíc dokáže svést nevinnou Annette, připraví mu nevlastní sestřička noc plnou nadpozemské rozkoše. Pokud Sebastian prohraje, přijde o svého milovaného Jaguara, ročník 56.

A koho to aspoň trochu zaujalo, tak se můžete podívat na trailer:
Cruel Intentions (1999)

Dangerous Liaisons (2012)

Příběh je praktický o tom samém, jen zpracování a i kvalita je jiná. Taky pojetí a prostředí a dokonce i vlastnosti jak samých hercu, tak i postav, které hraji se viditelně liší. Tak doufám, že vás to aspoň trochu oslovilo)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama