Best friend, to nejlepší co můžete mít.

18. října 2013 v 17:58 | Skinny Bitch°°
Den 7
It's like you're screaming,
and no one can hear
You almost feel ashamed


http://data2.whicdn.com/images/50867308/tumblr_mhcqzoIvBa1s0zs92o1_500_large.jpg

Chtěla jsem napsat tento článek pro tebe, dear. Protože sama víš.. Tohle jsou možná poslední společné chvíle co jsme spolu)Je problém, když nemáte nejlepší kamarádku.
Jistě, můžete mít kamarádky, opravdu hodně kamarádek ale když se něco posere, víte jistě že tu pro vás pořád budou? Hmm..
Tak moje best friend je best.
Ráno mi ta malá bitch (malá? Tak o 10 cm vyšší, proto bitch :D) da napít kafe, když mám náladu uplně...
Rozumí mým debilním kecům, nevtipným vtipům a někdy mým šíleným náladam. Zbožňuju ji.
Ovšem ale každá máme tajemství, nejdřív.. Nějakou dobu je neříkame ale pak se něco zlomí, potřebujete to někomu říct a vy víte, že ona vám porozumí.
Doufám, že mě nepřizabiješ, když to řeknu, zlatko :D
Moje bff, trpí bulimii. Vlastně, už nějakou dobu se s tím snažila bojovat ale všichni, kteří do toho spadli vědí, že se toho zbavit je zkurveně těžký. Samozřejmě mi neříkala, že je v tom zase. A já ji nějakou dobu neříkala, že nežeru.
Bylo to takové: "Twl, nažer se už a nezvracej. Jsi děsná s tím jak pořád jen bleješ!" - "A ty máš co řikát! Já aspoň žeru, ale ty nežereš vůbec!" Prostě jsme nikdy o tom nemluvily, bylo to rozhodně lepší abychom o tom vůbec nemluvily.
Dnes se to ale změnilo. Vlastně, už se to změnilo dřív. Uzavřeli jsme bezhlasnou dohodu o tom, že budem hubnout. Každá po svém.
Začalo to ale jinak: Dnes jsme hned po škole běželi do bubble tea, jelikož má T. měla kupony. Objednaly jsme si ty největší možné koktejly (jinak se to ale nazvát nedá :D) A šli jsme si sednou na schody. Vždy jsme zbožňovaly Serena and Blair style. Oni seděli na schodech metropolitního muzea, my jsme seděli na schodech kostela.
To co jsme pili nám přišlo dobré, takové teple a rozhodně zajimavé. Ale asi po čtvrtině nám začalo být špatně, nejdřív nikdo nic ale pak jsme se na sebe podívaly takovým tím pohledem : Taky se ti chce z toho tak zvracet?
Nakonec jsme našli záchody.
Prostě, co jsem chtěla říct. To že ode dneška hubnem spolu. Můj první cíl je 50, její taky (Pořád mě štve, že ty musíš jen kilo dolu, mrcho :D) A pak níž a níž, než se objeví naše ideální číslo.
Víte, já ji zbožňuju, a vy si asi myslíte, že to co dělamé je šílene. Ale kdybychom se nepodporovaly tak by ta druhá stejně to dělala, a přitom bychom se před sebou tvářily jako nic.
Líp to dělat s bff, než li ji lhát.
Ceňte si, svoje nejlepší kamarádky zlatíčka!
Pamatujte si, že vše se může změnit. Během jednoho okamžiku. A vy už spolu nikdy nebudete..
It's for you, dear. 'Cause I didn't told you this before. I love you! :*

Protože van der Woodsen a Waldorf zbožňujem)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Andee Andee | Web | 18. října 2013 v 19:39 | Reagovat

Je super že máte s kámoškou tak senza vztah kočko a je bylo by super kdybyste jedna druhou udržovaly mimo nebezpečné stavy když už si jimi obě procházíte, ale společné hubnutí spojuje ať už je jakkoli šílené :-D nemá náhodou ta číča taky blog? kdyžtak mi na ni dej odkaz, tvoje kamarádky jsou i moje kamarádky a těch není nikdy dost :-)
Takže já ti dělám radost že teskním po chlastu? Člověče, proč jsen se nenarodila jako tvoje dcera?? :-D Hřbitovy dávají člověku kromě notné dávky deprese i neobvykle správný náhled na život a jeho cenu, ale lidi jako Andee to obvykle otáčí že nemá smysl nic a ať žije nesmrtelnost :-D
Ta 34 není jistá, tak ještě nezáviď, ale taky o ní sním... o přehlídce pochopitelně písnu ;-)

2 Matty Matty | Web | 19. října 2013 v 8:47 | Reagovat

Tiež som mala takúto kamarátku , sice sa stále bavíme a asi je to jeidný človek ktorému ako tak verím ale už to nie je čo to bývalo. Celkovo som ludí nejak odpísala a som toho názoru že každý ťa raz ojebe ... v tomto som asi fakt pesimista :D
Moje víkendy , mne je z toho už skôr smutno , ale nejako to nejde ...udržať sa v realite . Dobrovolne.Keď nemusím , nemám pre koho ...
Tiež si ťa pridám :)

3 LynZ LynZ | Web | 20. října 2013 v 1:26 | Reagovat

Ano, anorexie čeká někde tam uvnitř a čeká, až ji vysvobodím. Ale přijde mi, že je zažraná až moc hluboko. Teda spíš, je zažraná někde v patě, protože ne a ne ji dostat do svého mozku :D
Dá jí nějakou návnadu...něco, co by ji odšpuntovalo a vysvobodilo na povrch....
Děkuji Ti za komentář. Vážím si ho stejně jako holek, co mi psali další komenty k tomu článku. Ony mě pomohly dostat trošku sebevědomí a Ty jsi mě pomohla dostat zas o trochu víc anorektický myšlení a přesvědčení do mého mozku. Prostě, dokud nebudu hubená a v anorektickým denním rituálu, nebudu to já, nebudu šťastná...

Takovou nejlepší kamarádku bych chtěla taky :* V mém okolí není nikdo, kdo by hubnul tak jako já... Nikdo by mě ani nepochopil. Ale až budu hubená, tak budou muset můj život pochopit :)... Tak ať vám to holky vydrží to vaše přátelství a ať společně zhubnete... Ano, bulimie je velice těžké se zbavit. Nejhorší je, že si zvyknete na ten pocit "svobody" nebo čeho a pak chcete ten pocit mít častěji a častěji a tak zvracíte 3x do dne, ale i častěji.

Good Luck :*

4 Bitch^^ Bitch^^ | 20. října 2013 v 12:38 | Reagovat

Je skvělé, že máš takovou kamarádku :) Moje kámošky mě furt jen kontrolují a když si jednou o prázdninách všimly, že jsem za celý den nic nesnědla, dostala jsem celkem "ťafu" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama